TECRÜBELİ KADRO VE DERİN KONU TAKTİK UZMANLARI

Alsancak, 2007 yılından bu yana enerji sektöründe hem yurt içinde hem de yurt dışında güvenlik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. YYerli ve milli bir şirket olarak mali yapımız güçlüdür. Yatırım gücümüz ve kabiliyetimiz mevcuttur.

Yönetici Lider kadromuz, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü'nde önemli görevlerde bulunmuş, zengin deneyim ve uzmanlığa sahip kişilerden oluşmaktadır. Kadromuz sosyal bilimler, psikoloji ve hukuk alanında akademik yeterliliğe sahip personelden oluşmaktadır. Bu farklı disipliner yapı risk analizi ve tehdit değerlendirmelerine kapsamlı bir yaklaşım getirilmesini ve ihtiyati tedbirlerin planlanmasında tüm perspektiflerin dikkate alınmasını sağlamaktadır.


Tüm personelimiz Afganistan, Irak, Libya, Uganda, Somali, Etiyopya, Aden Körfez Ülkelerinde görev yapmıştır.

Alsancak Güvenlik'in misyonu, Ulusal ve uluslararası yasalar ve evrensel değerler çerçevesinde, müşterilerimizin can ve mal güvenliğini daima ön planda tutmak kaydıyla, hizmet verdiğimiz her yerde müşteri memnuniyetini sağlamayı ve ötesine geçmeyi, etkin seçim ve eğitim aşamalarından geçmiş, güçlü bir iletişime sahip olan ve olaylar karşısında soğukkanlılığını koruyan personel kadrosunun sürekliliğini sağlamayı,

Hedefleyen saygın ve etkin bir güvenlik firması olarak tanınmaktır.

TECRÜBELİ KADRO VE DERİN KONU TAKTİK UZMANLARI